من نحن

مشهد الجلد أو اختصاره إلى ML ، هي علامة تجارية إيرانية شهيرة ومعروفة وشركة تجارة التجزئة تأسست في عام 1996 في إيران. تظهر الأحرف الأولى على معظم منتجاتنا ، بدءًا من الأحذية والحقائب والملابس الجلدية والإكسسوارات.

مشهد هو أحد الفروع الإيرانية الرائدة. نبيع منتجاتنا من خلال البوتيكات المستقلة في جميع أنحاء إيران ومن خلال قسم التجارة الإلكترونية على موقعنا. لمدة 3 سنوات متتالية ، تم تسمية جلد مشهد "العلامة التجارية الأكثر شعبية" في إيران. تعمل الشركة مع أكثر من 65 متجرًا محليًا.

شركة مشهد للجلود هي إحدى الشركات الرئيسية لمجموعة MIG (مجموعة مشهد الصناعية).

داستان برند

سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد/وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد

همه چیز از یک سفر آغاز شد. اواسط سال 75 بود که در جریان یک سفر کاری عازم شهر تاریخی همدان بودیم.

از هوای دل‌پذیر جاده‌ لذت می‌بردیم و زیبایی منحصربه‌فرد طبیعت غرب کشور چشم‌هایمان را می‌نواخت. آمده بودیم خوب ببینیم، فرصت‌های تازه بسازیم و تغییر ایجاد کنیم. مقصد ما یک کارگاه کوچک چرم‌سازی بود که مدت‌ها زندگی در آن جریان نداشت. مقصدی که خود به نقطه عطف و آغاز ما و خاطره‌ای که تا امروز در حال روایت و ساختنش هستیم تبدیل شد.

برای ما که دغدغه‌مان اثرآفرینی است سفرها همیشه تغییرسازند، بنابراین تمام توان خود را به کار گرفتیم تا بر کالبد بی‌جان آن کارگاه چرم‌سازی روحی تازه بدمیم. تاریخ را ورق زدیم و از پیشینه قوی کشورمان در تولید چرم به شگفت آمدیم.

زمانی که دانستیم مرغوب‌ترین چرم گوسفندی جهان در سرزمین‌مان ایران تولید و بخش بزرگی از مواد اولیه آن به خارج از کشور صادر می‌شود، بر آن شدیم، طرحی نو در اندازیم. نگرش مخاطب ایرانی نیز بخش دیگری از چالش ما بود، مخاطبی که تا آن زمان برای یافتن محصولات چرمی باکیفیت گرد جهان می‌گشت، در حالی که جام‌جم در خانه بود.

هدف ما این شدکه ایران را در تولید محصولات چرمی، سرآمد و مردم ایران را در استفاده از این محصولات سربلند کنیم. آن کارگاه کوچک چرم‌سازی الهام‌بخش ما برای بنای کارخانه‌مان در شهر مشهد شد و امروز به اتفاق سرمایه انسانی کارآمد و مخاطبان وفادار؛ توانسته‌ایم به برندی که در تمام ایران شناخته شده ‌است و اندیشه حضور در بازارهای جهانی را در سر می‌پروراند تبدیل شویم . آری، به اتفاق، جهان می‌توان گرفت!

حالا ذائقه مخاطب ایرانی تغییر کرده و ارزش کالای چرمی تولید داخل درک شده است، ما موفق شدیم فروشگاه‌های بیشتری را در گستره ی بزرگی از کشورمان ایران تاسیس کنیم. فروشگاه‌هایی که نه تنها محل ارائه محصولات ما بلکه خود بخشی از خاطرات هر شهرند. رسیدن به این اهداف بدون‌شک نیازمند قدردانی از جامعه‌ای است که در بستر آن رشد کردیم و در قلب آن جای گرفتیم.

به این سپاس مدرسه ساختیم تا انسان‌های بیشتری از لذت آموختن بهره‌مند شوند، در کنار توان‌یابان ایستادیم تا آینده این سرزمین را با آن‌ها بسازیم و دست‌به‌دست هم دادیم تا برای آرامش همکاران‌مان سقفی بنا کنیم.

ما خواسته های نو را در ذهن مخاطب مان می‌جوئیم و در جایگاه یک برند نوآور و پوینده هم‌پای تغییر در رفتار و سلیقه آن‌ها به پیش می‌تازیم.

داستان ما داستان همه افرادی است که چرم مشهد در خاطرات‌شان جاری است. ما با هویت آن‌ها درآمیخته‌ایم و در لحظه‌هایشان حضور داریم. گاهی آن احساس زییایی هستیم که با هدیه‌دادن به یک عزیز ساخته می‌شود و گاه گرمابخش یک صبح سرد پائیزی پیش از سفر. ما یادآور لحظه‌های سخت و شیرین زندگی یا حس بی‌قراری قبل از یک دیدار عاشقانه هستیم.

ما خاطره‌سازیم و این ساختن نقطه پایانی ندارد چرا که امروز برای ما تنها آغاز ماجراست.

ماموریت برند

ما در چرم مشهد، هر صبح کارمان را با تولید و ارائه محصولاتی آغاز می‌کنیم که هم‌چون خاطره‌ای ماندگار در ذهن مخاطبانمان بدرخشند.

ما می‌خواهیم در قلب و حافظه مصرف‌کنندگان‌مان از داشتن محصول چرم ایرانی حس افتخار ایجاد کنیم و با پویندگی و نوآوری در این مسیر به پیش می‌تازیم.

عدد من الفروع

خبرة سنوات

منطقة مصنع

العاملين

من أوسمة مشهد للجلود
  • لوح تقدیر برترین پوشاک
  • افتخارات
  • افتخارات
  • برند محبوب
  • برند محبوب
  • برند محبوب
  • اخذ گواهینامه سیستم یکپارچه مدیریت
  • گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده

وحدة الإنتاج والتصميم

شركة مشهد للجلود هي أكبر منتج للجلود بطاقة سنوية تصل إلى أكثر من مليون قطعة من السلع الجلدية والملابس والقفازات والحقائب (المكتب ، الدوش ، النقود ، إلخ.) والمنتجات الجلدية الأخرى في الدولة التي تقوم جميع عمليات الإنتاج من الجلود إلى يركز المنتج النهائي ومراقبة الجودة في المصنع ويقدم المنتجات المصنعة بشكل مستمر ومباشر إلى السوق الاستهلاكية لتمكين الإشراف المستمر من المتخصصين على إنتاج منتجات بمعايير عالية.

قسم المبيعات

تحاول شركة مشهد للجلود التي لديها أكثر من 65 متجرًا في البلاد وقاعدة مبيعات عبر الإنترنت توفير منتجات عالية الجودة لجميع الأشخاص الذين يرتدون ملابس جيدة ومحبين للفن. خلال نشاطها ، تم تكريم هذه الشركة للحصول على العديد من الشهادات وشهادات التقدير كوحدة صناعية نموذجية وطنية ، وما إلى ذلك ، وكذلك للحصول على شهادة إدارة متكاملة (IMS).

خدمة ما بعد البيع

شركة مشهد للجلود ، كشركة رائدة في مجال الصناعات الجلدية ، لديها علاقة حميمة مع عملائها والحفاظ على هذه العلاقة الودية ، والنظر في الفوائد المختلفة لهم وتقديم خدماتها بكل فخر لمواطنيها والمستهلكين لمنتجاتها.

أعضاء آخرين في مجموعة مشهد الصناعية